Rodzinna wyprawa do do świata dżungli. Niezwykła opowieść o miłości, odpowiedzialności i szacunku do natury. Tarzan i Jane zabiorą nas w zaskakującą podróż do beztroskiej krainy małp.

Spektakl w wykonaniu artystów Teatru Ocelot (Martyna Wojtysiak, Barbara Matusiewicz, Rafał Kaszubowski, Mariusz Boachniarz, Bogdan Zając)  utalentowanych stypendystów Fundacji (Tarzan - Mariusz Nguyen, Jane - Hanna Czuban oraz Maja Kućko, Julia Ślemp Jakub Ślemp, Karolina Więckiewicz) oraz najmłodszych podopiecznych Fundacji, jest gwarancją dobrej zabawy i spotkania z akrobatyką na najwyższym poziomie. Scena dynamicznego tańca Tarzana i zwinnych ocelotowych małp zachwyciła jurorów i widzów drugiej edycji popularnego programu "MAM TALENT".

Terminy spektakli:
29.05.2021 r. godz. 12.00 CK Muza w Lubinie
30.05.2021 r. godz. 16.00 spektakl plenerowy Skatepark w Bolesławcu

Scenariusz i reżyseria: Beata Zając

Scenarzystka i reżyserka widowisk sztuki ruchu. Dyrektor artystyczna Teatru Ocelot. Pedagog, wykładowca akademicki, badacz procesów twórczych. Sprawowała nadzór artystyczny nad międzynarodowymi projektami Ocelot Foundation. Wykreowane przez nią widowiska sztuki ruchu zachwycały publiczność w kraju i na świecie.

Nadzór akrobatyczny: Bogdan Zając
Trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany solista  Cirque du Soleil (Kanada,USA), trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone, Cirque du Soleil.

Przygotowanie akrobatyczne dzieci i młodzieży: Jacek Wyskup, Mariurz Bochniarz, Paweł Horbacz.

OCELOT FOUNDATION – 20-lat rozwoju inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych, społecznych  i sportowych w kraju i na świecie.

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu OCELOT jest organizacją o zasięgu międzynarodowym, której głównymi  celami są: inicjowanie, wspieranie i promocja działalności kulturalnej, sportowej, edukacyjnej oraz medycznej.
Sztandarową działalnością Fundacji jest prowadzenie teatru eksperymentalnego, którego tematem przewodnim jest ruch. Dzięki sprzedaży widowisk artystycznych Teatru Ocelot w kraju i na świecie, Fundacja wypracowuje środki na działalność statutową w zakresie EDUKACJI artystycznej i sportowej dzieci i młodzieży oraz działalności MEDYCZNEJ – rehabilitacja medyczna, medycyna sportu, coaching zdrowia, medycyna stylu życia w ramach Instytutu Psychoedukacji i  Medycyny Stylu Życia OCELOT.

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz studentów na zajęcia akrobatyczno-artystyczne!

Zajęcia z akrobatyki sportowej, skoków na batucie, ścieżce sprężystej, gimnastyki, akrobatyki powietrznej są prowadzone przez doświadczonych trenerów i artystów Teatru Sztuki Ruchu OCELOT. Nad całością projektu czuwa wielokrotny mistrz świata w akrobatyce sportowej, wybitny artysta sztuki ruchu, lekarz - ordynator oddziału rehabilitacyjnego, Prezes Fundacji Wspierania Kultury Ruchu Ocelot  Bogdan Zając oraz Dyrektor Artystyczny Beata Zając.

* Na zajęciach obowiązuję strój sportowy ( np. body, legginsy, dres, T-shirt) oraz obuwie z miękką podeszwą (baletki, ewentualnie skarpetki na zmianę).

* Uczestnik zajęć jest objęty ubezpieczeniem NNW PZU SPORT.

Dodatkowe informację:
❣️ przez Naszego Facebook'a
📩 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
📲 tel.: 609 553 201 lub +48 607 192 212

 ​Pliki do pobrania:

Umowa
Zgoda na udział
Oświadczenie COVID-19
Regulamin

 

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA:

 

Odporność psycho-fizyczna = systematyczna aktywność ruchowa 🤸🏻‍♂️

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy 👨‍👩‍👧‍👦

Szczegóły TUTAJ

Uwaga!

W odniesieniu do najnowszych informacji i zaleceń dotyczących COVID-19 umieszczonych przez GIS, informujemy, że zajęcia akrobatyczne w Bolesławcu, Legnicy, Lubinie i Wrocławiu będą obywać się bez zmian dla zdrowych dzieci, których bliscy nie zetknęli się z osobą chorą na COVID-19 i nie są objęci izolacja lub/i kwarantanną.
Prosimy o ponowne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa dostępnymi na naszej stronie, oddziałach Fundacji oraz o ich przestrzeganie.

Procedura bezpieczeństwa 

Procedura postępowania na wypadek zakażenia

GŁOGÓW zajęcia zawieszone od 19.10.20 do odwołania, ze względu na zakaz prowadzenia zajęć rekreacyjnych w placówce, w której się odbywają 😔. Opłaty za karnety zostaną przeksięgowane na poczet najbliższego miesiąca, w którym wrócimy na treningi!