"Tarzan" - akrobatyczny spektakl familijny.

Rodzinna wyprawa do do świata dżungli. Niezwykła opowieść o miłości, odpowiedzialności i szacunku do natury. Tarzan i Jane zabiorą nas w zaskakującą podróż do beztroskiej krainy małp.

Spektakl w wykonaniu artystów Teatru Ocelot (Martyna Wojtysiak, Barbara Matusiewicz, Rafał Kaszubowski, Mariusz Boachniarz, Bogdan Zając)  utalentowanych stypendystów Fundacji (Tarzan - Mariusz Nguyen, Jane - Hanna Czuban oraz Maja Kućko, Julia Ślemp Jakub Ślemp, Karolina Więckiewicz) oraz najmłodszych podopiecznych Fundacji, jest gwarancją dobrej zabawy i spotkania z akrobatyką na najwyższym poziomie. Scena dynamicznego tańca Tarzana i zwinnych ocelotowych małp zachwyciła jurorów i widzów drugiej edycji popularnego programu "MAM TALENT".

Terminy spektakli:
29.05.2021 r. godz. 12.00 CK Muza w Lubinie
30.05.2021 r. godz. 16.00 spektakl plenerowy Skatepark w Bolesławcu

Scenariusz i reżyseria: Beata Zając

Scenarzystka i reżyserka widowisk sztuki ruchu. Dyrektor artystyczna Teatru Ocelot. Pedagog, wykładowca akademicki, badacz procesów twórczych. Sprawowała nadzór artystyczny nad międzynarodowymi projektami Ocelot Foundation. Wykreowane przez nią widowiska sztuki ruchu zachwycały publiczność w kraju i na świecie.

Nadzór akrobatyczny: Bogdan Zając
Trzykrotny Mistrza Świata w Akrobatyce Sportowej, uznany solista  Cirque du Soleil (Kanada,USA), trener i konsultant akrobatyczny największych światowych produkcji Franco Dragone, Cirque du Soleil.

Przygotowanie akrobatyczne dzieci i młodzieży: Jacek Wyskup, Mariurz Bochniarz, Paweł Horbacz.

OCELOT FOUNDATION – 20-lat rozwoju inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych, społecznych  i sportowych w kraju i na świecie.

Fundacja Wspierania Kultury Ruchu OCELOT jest organizacją o zasięgu międzynarodowym, której głównymi  celami są: inicjowanie, wspieranie i promocja działalności kulturalnej, sportowej, edukacyjnej oraz medycznej.
Sztandarową działalnością Fundacji jest prowadzenie teatru eksperymentalnego, którego tematem przewodnim jest ruch. Dzięki sprzedaży widowisk artystycznych Teatru Ocelot w kraju i na świecie, Fundacja wypracowuje środki na działalność statutową w zakresie EDUKACJI artystycznej i sportowej dzieci i młodzieży oraz działalności MEDYCZNEJ – rehabilitacja medyczna, medycyna sportu, coaching zdrowia, medycyna stylu życia w ramach Instytutu Psychoedukacji i  Medycyny Stylu Życia OCELOT.